Prodavači potravinářského zboží Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přátelství 135, Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 lety
Aktualizováno před 3 lety

Společnost Náš grunt s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Přijmeme prodavače/ku na HPP i na brigádu do prodejny farmářských potravin Náš grunt v Praze - Uhříněvsi. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, příjemný kolektiv, motivační ohodnocení.
Požadujeme: profesionalitu, flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, příjemné vystupování a úsměv na tváři. Výhoda: praxe v potravinách.

Svůj životopis (ideálně s fotografií) zasílejte na uvedený mail snajdr@nasgrunt.cz, děkujeme.

Fyzické pracoviště:
Náš grunt
Přátelství 135/80
140 00 Praha 22

Kontakt

Náš grunt s.r.o.

Kontaktní osoba:
Šnajdr   +420 606 698 498

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Náš grunt s.r.o. (IČO 28120485, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.