Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 500 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Menclova 2467, Praha, Hlavní město Praha

Společnost MAKEY studio s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie.

Popis pracovní pozice

Místo práce: Menclova č.p. 2467/20, Praha 8
Kontakt na tel.: 777299259 v prac. dny 9-15 hod., nebo e-mail: vojtik@vojtik.com - zašlete, prosím, životopis.
Požadujeme AJ, další cizí jazyk výhodou.

Kontakt

MAKEY studio s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Vojtik, jednatel   +420 777 299 259

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) MAKEY studio s.r.o. (IČO 28977785), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.