Prodavači v prodejnách Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Veselská 663, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Puzzlepoint.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Požadavky:SŠ vzdělání, výhodou je znalost společenských her, uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Microsoft Office Outlook), komunikativní schopnosti, časová flexibilita, samostatnost, spolehlivost, seriózní vystupování, loajalita k firmě, ochota učit se nové věci, výhodou je znalost AJ/NJ. Náplň práce:prodej společenských her a puzzle,komunikace se zákazníky a dodavateli- zajišťování objednávek zboží. Nabízíme:- zaměstnání na plný úvazek- práci v mladém a dynamickém kolektivu- příjemné a čisté pracovní prostředí- zaměstnanecké výhody - motivující platové ohodnocení.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš profesní životopis na email: info@inak.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Puzzlepoint.cz s.r.o.Kontaktní osoba:
Matěj Vrána  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Puzzlepoint.cz s.r.o. (IČO 03252175), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.