Optimalizátor ppc kampaní, seo(sem pracovník Tábor

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Betlémská 277, Tábor, Jihočeský

Společnost JETLINK PRO s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Betlémská č.p. 277/1, 390 01 Tábor 1

Popis práce: správa a optimalizace PPC kampaní společnosti (Sklik, Adwords), návrhy a vlastní realizace kampaní na sociálních sítích (Fb, Tw, YT, G+…), průběžná SEO optimalizace webových stránek společnosti. Požadavky: min. SŠ vzdělání, praxe v realizaci PPC kampaní, analytické myšlení, pečlivost, smysl pro detail, proaktivní přístup, dobrá znalost GA podmínkou, výborná znalost českého jazyka, znalost anglického jazyka podmínkou, orientace v SEO/SEM výhodou, samostatnost, loajalita, pečlivost.
Nabídka: jistota zaměstnání u lídra českého e-marketingového trhu, mladý a vzdělaný pracovní kolektiv, velice zajímavé finanční ohodnocení, částečně flexibilní pracovní doba, příležitost pro talenty z řad absolventů VŠ, příjemné pracovní prostředí v centru Tábora, nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: Občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní podmínky.

Způsob kontaktu:
- telefonicky: 774540010 od 8:00 do 18:00
- e-mailem: obchod@jetlinkpro.cz

Kontakt

JETLINK PRO s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Petr Palacký   +420 774 540 010

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JETLINK PRO s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost JETLINK PRO s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.