Programátor php Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Roháčova 1095, Praha, Hlavní město Praha

Společnost webees.cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Jakub Machala, tel: 776 337 611
pracoviště: Roháčova 1095/77, 130 00 Praha 3
PHP/jQuery programátor se zaměřením na redakční systém WordPress s orientací v HTML5/CSS3, práce v kanceláři v Uherském Hradišti v kombinaci s prací z domova, znalost AJ, po skončení zkušebního období benefity (stravenky, mobilní telefon, dle dohody), více informací na http://job.webees.cz.

Kontakt

webees.cz s.r.o.

Kontaktní osoba:
Jakub Machala, jednatel   +420 776 337 611

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) webees.cz s.r.o. (IČO 29184550, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.