Odborní pracovníci v přepravní kontrole - revizoři

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost ČSAD INGSPED Praha a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Revizoři v osobní dopravě.

Popis pracovní pozice

Místo práce: celá ČR
Kontakt na tel.: 221 874 800 v PO-PÁ 9-14 hod., nebo e-mailem: info@ongsped.cz
Náplň práce: kontrola cestující veřejnosti a dopravců v rámci působnosti ČR.
Požadujeme: schopnost práce na PC, vítán ŘP sk. B, výpis z rejstříku trestů, časovou flexibilitu, schopnost komunikace, korektní vystupování.

Kontakt

ČSAD INGSPED Praha a.s.Kontaktní osoba:
Jaroslava Uhlichová, sekretariát   +420 221 874 800

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ČSAD INGSPED Praha a.s. (IČO 25091786), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.