Specialista technického úseku elektro Hradec Králové

Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vážní 456, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost VCES a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Rozpočtáři specialisté.

Popis pracovní pozice

STĚŽEJNÍ NÁPLŇ PRÁCE:
* oceňování elektroinstalací širokého spektra zakázek veřejného i soukromého sektoru
* komplexní analýza projektové dokumentace a kontrola jejího souladu s platnou legislativou, normami, stanovisky institucí apod.
* navrhování optimalizací a efektivních alternativ

HLEDÁME:
* kandidáta s ukončením SŠ nebo VŠ vzděláním se zaměřením elektro (u SŠ přivítáme alespoň 3 roky praxe v oboru, uvítáme také čerstvého absolventa VŠ)
* specialistu se zkušenostmi s optimalizacemi projektové dokumentace a navrhováním efektivních alternativ a schopného odborně komunikovat s projektanty, dodavateli a zadavateli zakázek
* samostatného a komunikativního člověka s vysokým pracovním nasazením, pro něhož je důležitý další osobní a profesní rozvoj
* týmového hráče s precizním a odpovědným přístupem k práci, se středně pokročilou znalostí AJ a znalostí práce na PC (MS Office, Outlook)
* aktivního řidiče

CO NABÍZÍME:
* rozšíření znalostí a získání praxe a zkušeností z dané oblasti, spolupráci s kolegy s bohatými zkušenostmi z ČR i ze zahraničí
* možnost vzdělávání na podporu Vašeho profesního růstu a rozvoje odborných znalostí
* možnost čerpání volna na dobrovolnické aktivity
* a další výhody sociálního programu společnosti

MÍSTO PRACOVIŠTĚ:
* Hradec Králové

TERMÍN NÁSTUPU:
* dohodou

Kontakt

VCES a.s.

Kontaktní osoba:
Ing. Vladimír Ujec   +420 495 091 123,602 176 163

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) VCES a.s. (IČO 26746573), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.