Import manager Ústí nad Labem

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bratislavská 2289, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost J+P Capital Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Bratislavská 2289/2, Ústí nad Labem.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání, znalost AJ, orientaci na asijských trzích, znalost některých z asijských jazyků výhodou.
Nabízíme: mudz 18 000 - 25 000,- Kč.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku.

Kontakt

J+P Capital Group s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jaroslav Kouba   +420 724 307 571

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) J+P Capital Group s.r.o. (IČO 25412965), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.