Manager obchodu s rc modely Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 28 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Václavská 2073, Praha, Hlavní město Praha

Společnost IN HOBBY CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : VÁCLAVSKÁ 2073/20 - NOVÉ MĚSTO - 120 00 - PRAHA 2 / KONTAKT JUDr. PAVLÍNA VANICKÁ - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM - Vanicka@gmail.com, TEL. : 608 209 565
NÁPLNÍ PRÁCE BUDE ROZJEZD FIRMY NA PRODEJ RC MODELŮ AUT A ZAHÁJENÍ PROVOZU INTERNETOVÉHO OBCHODU S MODELÁŘSKÝMI POTŘEBAMI. ZÁJEM O PROBLEMATIKU RC MODELŮ A PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOST S RC MODELY VÝHODOU. POHOVORY A KONTAKT PO PŘEDCHOZÍM OBJEDNÁNÍ E-AMILEM. NUTNÁ JE KOMUNIKATIVNÍ ZNALOST ANGLICKÉHO JAZYKA. VÝHODOU JE ASPOŇ ZÁKLADNÍ ZNALOST ČÍNSKÉHO JAZYKA. NÁPLNÍ PRÁCE BUDE DENNÍ KOMUNIKACE S DODAVATELI Z ČLR, ZÁKAZNÍKY Z ČR A EVROPY.

Kontakt

IN HOBBY CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
JUDr. Pavlína Vanická   +420 608 209 565

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) IN HOBBY CZ s.r.o. (IČO 05080193), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.