Řídící pracovníci v oblasti obchodu Praha

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 240, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Saxo Bank A/S, organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti obchodu.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Surý Ondřej, e-mail: ondrej.sury@ibs-sro.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu: Husova č.p. 240/5, Praha 1.
Součást globálního institucionálního prodejního týmu. Odpovědnost za získávání nových obchodních příležitostí. Proaktivní získávání klientů a zajišťování klientského servisu na vysoké úrovni. Expanze obchodu do ruského regionu s cílem maximalizovat současné a budoucí příjmy. pochopení klientských potřeb a propagace a zajišťování, aby bylo SAXO preferovaným poskytovatelem. Výborná znalost mezinárodních finančních trhů. Schopnost adaptace prodejní techniky a styly svému publiku, adaptace v rychle se měnícím prostředí. Znalosti obchodních produktů (Forex, FX Options, CFDs, Stocks, ETFs, Futures). Znalost digitálních platform a virtuálního obchodování. Plynulá angličtina, ruština. Nutná předešlá praxe na manažerské pozici v bankovním sektoru. Atraktivní plat a firemní benefity.

Kontakt

Saxo Bank A/S, organizační složkaKontaktní osoba:
Ondřej Surý  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Saxo Bank A/S, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Saxo Bank A/S, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.