řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hvězdova 1716, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Bluewolf Group Česká republika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností jinde neuvedení.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Hvězdova 1716/2b, Nusle
kontakt: Otřísal Gabriel, tel.: 776330398 - domluvit termín schůzky

Požadavky: Magisterské vzdělání z oboru podnikového řízení / finance, anglický jazyk na úrovni rodilého mluvčího.

Kontakt

Bluewolf Group Česká republika s.r.o.Kontaktní osoba:
Gabriel Otřísal   +420 776 330 398

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bluewolf Group Česká republika s.r.o. (IČO 04113101), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.