Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 200 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karolinská 654, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Deloitte Audit s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Petr Štětina - způsob prvního kontaktu telefonicky - PO a ST - 10,00 - 11,00 hod. tel.: 246 042 856 nebo e-mail: pstetina@deloittece.com
Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost business angličtiny na vysoké úrovni,vysokoškolský diplom v oboru " Obchod"

Kontakt

Deloitte Audit s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Štětina, Immigration Specialist   +420 246 042 856

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Deloitte Audit s.r.o. (IČO 49620592), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.