Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu Praha

Plat: 200 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karolinská 654, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Deloitte Audit s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha
Kontaktní osoba: Petr Štětina - způsob prvního kontaktu telefonicky - PO a ST - 10,00 - 11,00 hod. tel.: 246 042 856 nebo e-mail: pstetina@deloittece.com
Požadavky: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, znalost business angličtiny na vysoké úrovni,vysokoškolský diplom v oboru " Obchod"

Kontakt

Deloitte Audit s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Štětina, Immigration Specialist   +420 246 042 856

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Deloitte Audit s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Deloitte Audit s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.