Restaurant manager Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Michalská 432, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Today Tomorrow Group s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v restauracích.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Michalská č.p. 432/12, Staré Město, 110 00 Praha 1
Kontaktní osoba: Chernichkin, e-mail: chernichkin@email.cz, e-mailem zaslat životopis s fotografií
Vysoká škola ekonomického směru, velmi dobrá znalost RJ, AJ, ČJ, NJ slovem i písmem, organizační a řídící schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, profesionální přístup k plnění úkolů, korektnost, vstřícné chování a vystupování, časová flexibilita.
Zaměstnanecké výhody: osobní ohodnocení

Kontakt

Today Tomorrow Group s. r. o.Kontaktní osoba:
Chernichkin  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Today Tomorrow Group s. r. o. (IČO 03762530), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.