řidiči Tlumačov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 154, Tlumačov, Zlínský

Společnost KOLEČKÁRNA TLUMAČOV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Požadavky: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, ŘP sk. B,C, praxe výhodou
Výhody: zaučení
Telefonicky Po-Pá 8-15 hod., e-mailem nebo osbně ve středu v době od 10-16 hod.

Kontakt

KOLEČKÁRNA TLUMAČOV s.r.o.Kontaktní osoba:
Lenka Marcaníková   +420 777 839 609

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOLEČKÁRNA TLUMAČOV s.r.o. (IČO 29278449), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.