řidiči autobusů v dálkové přepravě osob Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Spojařů 1253, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Kitriger Group s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Zbraslav, 156 00, Spojařů č.p. 1253
Kontakt: Furletova Oxana, tel.: 773106161, e-mail: europanitour@gmail.com, 9:00 - 18:00 hod.
Požadujeme:
řidičský průkaz sk.D
výlety po ČR a EU (Č.Krumlov, Vídeň atd.)

Kontakt

Kitriger Group s.r.o.Kontaktní osoba:
Oxana Furletova   +420 773 106 161

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kitriger Group s.r.o. (IČO 24199192), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.