řidič autobusu mhd

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost STENBUS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha

řidičské oprávnění sk. D, profesní průkaz, provozovna Praha 9

Zaměstnanecké výhody:
stravenky, zvýhodněné jízdné na pražskou MHD, možnost zajištění ubytování

Kontakt:
Novák Leoš, tel.: 739319344 pondělí-pátek od 8:00 do 14:00, e-mail: novak.stenbus@seznam.cz

Kontakt

STENBUS s.r.o.Kontaktní osoba:
Leoš Novák   +420 739 319 344

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STENBUS s.r.o. (IČO 26436540), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.