řidič nákladních automobilů

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Diakonie Broumov, sociální družstvo hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha i celá ČR

Uchazeč musí mít profesní průkaz řidiče, digitální kartu, komunikační schopnosti, fyzickou zdatnost - se závozníkem vybírá kontejnery na textil po Praze nebo v celé ČR, u cizinců nutná znalost českého jazyka, denní komunikace s dispečinkem i se sběrnými místy,
Dle domluvy je možná i Dohoda o provedení práce.

Zaměstnanecké výhody: diety, možnost azylového ubytování v Praze, sociální a právní poradenství

Kontakt: Keraghelová Zuzana
- tel.: 224316800 - pondělí až pátek od 10:00 do 14:00 hod.
- e-mail: wienerova@diakoniebroumov.cz

Kontakt

Diakonie Broumov, sociální družstvoKontaktní osoba:
Zuzana Keraghelová   +420 603 287 387

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diakonie Broumov, sociální družstvo výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diakonie Broumov, sociální družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.