řidič sk. c Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Prioru 804, Praha, Hlavní město Praha

Společnost PLANET DRINKS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: U Prioru č.p. 804/1,Ruzyně,
161 00 Praha 614
kontakt: Pešel Cristian Ing., tel.: 777778915, e-mail: info@planetdrinks.cz
požadujeme zdravotní průkaz, výpis z RT, Fyzická zdatnost, profesní osvědčení, psychotesty

Kontakt

PLANET DRINKS s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Cristian Pešel   +420 777 778 915

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PLANET DRINKS s.r.o. (IČO 25689428), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.