řidič mkd - souprava frigo

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost CORAX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Slověnice, Unčovice, Praha, Královehradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj

Nástup - dohodou.
Česká společnost působící více než 20 let na českém trhu, hledá kandidáta na pozici řidiče mezinárodní kamionové dopravy na soupravu a na frigo.

Co Vám můžeme nabídnout?
- pravidelné přepravy
- motivační finanční ohodnocení + významné odměny + diety
- spoustu zaměstnaneckých výhod
- firemní akce

Co požadujeme?
- řidičský průkaz C + E
- platný profesní průkaz
- digitální kartu řidiče

Nemáte praxi? Nevadí, my Vás rádi zaškolíme!

Zaměstnanecké výhody:
mobilní telefon, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do osobního automobilu se slevou na firemní ČS, slvu na práci a náhradní díly při opravě osobního automobilu ve firemním servisu, školení, firemní akce

Kontakt:
Bašťářová Hajnalka, tel.: 739588154, e-mail: hajnalka.bastarova@corax.cz

Kontakt

CORAX spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Hajnalka Bašťářová   +420 739 588 154

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) CORAX spol. s r.o. (IČO 60837152), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.