Řidiči tahačů

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 300 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,
Vloženo před 2 lety
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost RIANNA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : PRAHA / KONTAKT : OLEKSIJ KOVAL - KONTAKT POHOVOR OSOBNĚ NA ADRESE : ŽEROTÍNOVA 39 - PRAHA 3 - ÚT - ČT - 9 - 11h. TEL. : 776 383 333.
DOBRÝ ZDRAV. STAV. - ŘP - E !!!

Našli jsme podobné nabídky práce

Brigáda, řidiči sk. B až 170 Kč/hod.

Požadujeme - Řidičský průkaz sk. B, minimálně jeden rok - Čistý trestní rejstřík - Fyzická zdatnost - Pracovitost - Spolehlivost - Zkušenosti s řízením dodávky Nabízíme - Nabízíme Vám mzdu až do výše 170 Kč/hod. - Přátelský kolektiv -...
Aktualizováno před 6 dny

Praha
27 710 Kč

Operátor výroby/řidiči VZV nástup ihned

Požadujeme Ochota pracovat ve třísměnném provozu Samostatnost, spolehlivost a flexibilita Nástup ihned Praxe vítána Nabízíme Operátor výroby: Stanete se součásti týmu při výrobě palubních desek pomocí elektrických utahovaček nebo montáž...

Mladá Boleslav
278 000 Kč

Operátor výroby/řidiči VZV Česká Lípa nástup ihned

Požadujeme Ochota pracovat ve třísměnném provozu Samostatnost, spolehlivost a flexibilita Nástup od 7.1.2019 Praxe vítána Nabízíme Prémie za docházku,osobní ohodnocení a 13 plat (cca 40 000kč) Výplatný termín 15 dne v měsíci Smlouva na...

32 400 Kč

Kontakt

RIANNA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Oleksij Koval   +420 776 383 333

Společnost si nepřeje být kontaktována pomocí emailu.