řidiči motorového vozíku Otrokovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Objízdná 1628, Otrokovice, Zlínský

Společnost BC LOGISTICS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

Náplň práce: řízení motorového vysokozdvižného vozíku u velké stabilní společnosti, manipulace s paletami ve skladě, praxe 1 rok.
Výhody: 100 Kč stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, další benefity (odměny) dle Kolektivní smlouvy

Kontakt

BC LOGISTICS s.r.o.Kontaktní osoba:
Těthalová Pavla   +420 606 737 955

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BC LOGISTICS s.r.o. (IČO 25519581), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.