Sekretářka ředitele Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 700 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pelléova 13, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Velvyslanectví Egyptské arabské republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Sekretáři (všeobecní).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Pélleova 13/14, Praha 6 - Bubeneč 160 00
Prvotní kontakt: Mohamed Desouky, email: info.cz@egypt.travel
Požadavky: Zkušenosti v práci sekretářky ve významných firmách (s doporučujícím dopisem), praxe v turistické oblasti, dobrá znalost češtiny, angličtiny, ruštiny, výborná znalost MS Office - Word, Excel, PowerPoint, Outlook, znalost veškeré administrativní práce. Cizinci musí mít povolení pracovat v ČR. Žádost se CV s fotkou v češtině a angličtině, dokumenty o dosaženém vzdělání (jazyky, počítač) a doporučující dopisy zasílat na emailovou adresu info.cz@egypt.travel

Kontakt

Velvyslanectví Egyptské arabské republiky

Kontaktní osoba:
Mohamed Desouky

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Velvyslanectví Egyptské arabské republiky (IČO 00466450), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.