Soustružník cnc Sezimovo Ústí

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: náměstí Tomáše Bati 419, Sezimovo Ústí, Jihočeský

Společnost KOVOSVIT MAS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů.

Popis pracovní pozice

možnost prodloužení smlouvy
Náplň práce: Obrábění dílců dle výkresové dokumentace a technologického postupu.
Požadujeme: Vyučen v oboru strojní, požadujeme praxi v oboru.
Podnikové stravování.
Kontakt: telefonicky, emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

KOVOSVIT MAS, a.s.Kontaktní osoba:
Lucie Lefanová, specialista náboru a vzdělávání   +420 381 632 392

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KOVOSVIT MAS, a.s. (IČO 26047284), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.