Zdravotní sestra pro perioperační péči Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hybernská 1009, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Beauty Pro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Sestry pro perioperační péči.

Popis pracovní pozice

Nástup nejdéle možný ihned. Cca po 6 měsících přesun pracovního místa na novou kliniku estetické dermatologie a plastické chirurgie Premier Clinic, kde bude v případě zájmu možnost přeřazení i na jinou prac. pozici (např. k operačním sálům, infuzím, dermatologovi atd.). Adresa kliniky: Jungmannova 15, Praha 1.

Co vás čeká:

- práce v centru Prahy (www.epilace-laserem.cz / www.mikrojehlickova-radiofrekvence.cz / www.odstraneni-tetovani-laserem.cz / www.laser-centrum-beautypro.cz / www.premier-clinic.cz - ještě není kompletně zprovozněno)
- obsluha přístrojů, na které bychom Vás zaškolili (různé druhy laserů, mikrojehličková radiofrekvence, kryolipolýza, multipolární radiofrekvence, laserová lipolýza, lymfodrenážní kalhoty atd.)
- péče o klienty, objednávání na termíny
- asistence lékařům u výkonů (až po 6 měsících) / provádění ošetření (estetická dermatologie, plastická chirurgie, preventivní medicína, infuze vitamínu C atd.)
- pomoc při zajištění chodu kliniky
- doplňkové služby

Kontakt

Beauty Pro s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Eliška Kolářová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beauty Pro s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beauty Pro s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.