Skladník / řidič vzv Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Klatovská třída 528, Plzeň, Plzeňský

Společnost Bohemia Manscraft, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Skladníci, obsluha manipulačních vozíků.

Popis pracovní pozice

Pro našeho významného klienta, nadnárodní společnost v oblasti výroby, s provozovnou v Plzni, hledáme schopné pracovníky na pozici SKLADNÍK/ŘIDIČ VZV.

Požadujeme :
- průkaz řidiče VZV na 7 t a řidičský průkaz sk. C nebo T podmínkou
- praxe ve skladu výhodou
- základní znalost práce s PC
- matematickou gramotnost, manuální zručnost
- spolehlivost, seriózní přístup, časovou flexibilitu.

Nabízíme :
- práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- práce v ranních a nočních 12 hod směnách
- zákonné příplatky za práci přesčas
- příplatky za práci odpoledne
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravování na pracovišti
- mzdové ohodnocení od 21.000 Kč hrubého

Místo výkonu práce Plzeň.

V případě zájmu nás prosím kontaktujte na tel. 607 053 507. Při odpovědi na inzerát uvádějte své telefonní číslo pro následnou komunikaci. Životopisy prosím zasílejte na cvov@bohemia-manscraft.cz a do předmětu uveďte "Skladník/řidič VZV" a kód pozice "P18657".

Kontakt

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Jakub Fišer, koordinátor   +420 607 053 507

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bohemia Manscraft, spol. s r.o. (IČO 25191772), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.