Obsluha vstřikovacích strojů Biskupice

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 207, Biskupice, Zlínský

Společnost ZÁLESÍ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté.

Popis pracovní pozice

Manuální zručnost, dvanáctihodinové směny (směnnost 2 dny denní, 2 dny noční, 4 dny volna)

Výhody: obědy pro zaměstnance za 35 Kč, týden dovolené navíc po odpracování 1 roku

Kontakt

ZÁLESÍ a.s.Kontaktní osoba:
Miroslava Krajčová   +420 577 155 224

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZÁLESÍ a.s. (IČO 00135143), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.