Referent oddělení správy a optimalizace procesů, vhdoné i pro absolventy Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 450 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ve Smečkách 801, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Státní zemědělský intervenční fond hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté analytici, metodici v oblasti politiky firem a veřejné správy.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : VE SMEČKÁCH 33, 110 00 - PRAHA 1 / KONTAKT : Mgr. Aneta Heverlová - PRVOTNÍ KONTKT E-MAILEM - kariera@szif.cz
VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
Požadujeme
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu se zaměřením na ekonomiku nebo zemědělství
- orientace v národní a evropské legislativě s ohledem na činnost SZIF a fungování Společné zemědělské politiky EU
- výborné analytické schopnosti
- dobrá znalost práce na PC
- spolehlivost, pečlivost, samostatnost
- vysoké pracovní nasazení a komunikační dovednosti
- zkušenosti s procesním modelováním výhodou
Popis práce
Referent:
- podílí se na realizaci procesního modelu SZIF ve smyslu modelování jednotlivých procesních oblastí za použití typových postupů, formální a logické kontroly modelů i jejich vazeb na ostatní modely s využitím speciálního SW nástroje
- zajišťuje správu jednotlivých verzí modelu a aktualizaci stávajících procesních modelů v souladu s platnou metodikou
- zpracovává podklady pro řešení optimalizace procesů v rámci procesního modelu SZIF
Nabízíme
- systemizovanou platovou třídu 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304/2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů
- pracovní poměr na dobu určitou, zástup po dobu MD/RD
- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc
- stravenky v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den
- pružnou pracovní dobu
- přátelský a inspirativní tým odborníků
- možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)

Kontakt

Státní zemědělský intervenční fond

Kontaktní osoba:
Mgr. Aneta Heverlová

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Státní zemědělský intervenční fond (IČO 48133981), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.