Specialisté podpory podnikání

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté podpory podnikání.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Sumerauerová Petra, e-mail: petra@czechrelocate.cz

Znalost korejského jazyka na úrovni rodilý mluvčí. Vysokoškolské vzdělání, minimálně na úrovni bakalář v oboru nano materiálů a inženýrství.

Kontakt

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

Kontaktní osoba:
Petra Sumerauerová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. (IČO 60792213, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.