Pozice marketingového průzkumu trhu ptávních služeb a nemovitostí pro oblast jižní rusko Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod křížkem 428, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Robert Tschöpl Mgr. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté průzkumu trhu.

Popis pracovní pozice

Kontakt: Strakošová Kristýna, e-mail: info@tschopl.cz
Adresa: Pod křížkem č.p. 428/4 Braník 147 00 Praha 47

- Požadujeme znalost Ruského jazyka a Českého jazyka , (Kalmitský jazyk výhodou)

Kontakt

Robert Tschöpl Mgr.Kontaktní osoba:
Kristýna Strakošová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Robert Tschöpl Mgr. (IČO 66250561), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.