Infosec manager

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost COVERT PRAGUE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Stanice metra Hradčanská
kontakt: Zhovtyuk Igor, e-mail: covert@covert.cz
Předchozí zkušenosti ve všech oblastech bezpečnosti včetně anti - virus a anti - spyware software.Zkušenosti z práce v mezinárodních společnostech.
Implementace pro externí uživatele. Analytické myšlení, schopnost rychle řešit problémy. Znalost produktů firmy Microsoft.
Rozumí potřebám a požadavkům, zodpovídá za doručení správného produktu

Kontakt

COVERT PRAGUE s.r.o.Kontaktní osoba:
Igor Zhovtyuk  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COVERT PRAGUE s.r.o. (IČO 01972251), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.