Odborný technický manager elektro Kunovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Lidická 1060, Kunovice, Zlínský

Společnost Ing. Petr Majíček hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní elektrotechnici a technici energetici.

Popis pracovní pozice

ŘP "B", praxe v oboru vítána, vhodné i pro absolventy, kontakt telefonicky nebo e-mailem

Kontakt

Ing. Petr MajíčekKontaktní osoba:
Ing. Petr Majíček   +420 602 720 626

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ing. Petr Majíček (IČO 10091637), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.