Odborný referent - energetik a revizní technik elektro Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 340 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolovská 58, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Český telekomunikační úřad hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti hospodaření s majetkem státu a organizací.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
VŠ vzdělání elektrotechnické (magisterský studijní program),
5 let praxe v oboru elektro,
řidičský průkaz skup. B,
znalost práce na PC (MS Office),
komunikativní schopnosti,
výpis z RT
samostatnost při plnění zadaných úkolů,
niciativa, spolehlivost, svědomitost.
Náplň práce:
komplexní správa energetického hospodářství,
zpracování příslušného výkaznictví.
Nabízíme:
zajímavou práci,
příjemné pracovní prostředí,
možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání, možnost profesního růstu.
Do výběrového řízení se hlaste přes: http://www.ctu.cz/aktuality/volna-mista.html

Kontakt

Český telekomunikační úřad

Kontaktní osoba:
Bc. Milan Bača   +420 224 004 793