Specialisté v oblasti marketingu Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křivatcová 277, Praha, Hlavní město Praha

Společnost AUTO-MIT spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti marketingu.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Zličín, 155 21, Křivatcová č.p. 277/6
Kontakt: Andreyuk Zhanna, tel.: 776282702, e-mail: janna.and81@gmail.com
Marketingové činnosti v rámci nákupu a prodeje vozidel v ČR, EU a mimo území EU

Kontakt

AUTO-MIT spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Zhanna Andreyuk   +420 776 282 702

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) AUTO-MIT spol. s r.o. (IČO 03515613), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.