Specialisté v oblasti nákupu potrav. a chem. produktů, řidič Nespeky

Plat: 16 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Benešovská 246, Nespeky, Středočeský

Společnost Pharmind Corporation s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu potravinářských a chemických produktů.

Popis pracovní pozice

Pracoviště Nespeky
Vedení nákupního oddělení a skladu, vyhledávávní a správa strategických dovavatelů (ČR i zahraničí), vyjednávání obchodních podmínek, nastavování nákupních proceců, příprava podmínek pro uzavírání smluv, dodavatelské audity,logistika dopravy i do zahraničí, výběr dopravců, řízení nákladů, pololetní a roční inventury.Praxe v potravinářském nebo chemickém odvětví od 5 let, angličtina, ruština, Dochvilnost, flexibilita. Možnost služebního bytu. První kontakt e-mailem.

Kontakt

Pharmind Corporation s.r.o.Kontaktní osoba:
Madina Aiupova   +420 777 708 180

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pharmind Corporation s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pharmind Corporation s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.