Koordinátor podpory prodeje Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost Syncare Plus, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu produktů a služeb (kromě informačních a komunikačních technologií).

Popis pracovní pozice

Místo práce: Hl. m. Praha + možné služební cesty po Středočeském kraji
Kontakt na e-mail: prucha@akjung.cz
Požadujeme výbornou znalost ruského a anglického jazyka, aktuální znalost místního trhu, ŘP. skup. B a časovou flexibilitu.

Kontakt

Syncare Plus, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Průcha  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Syncare Plus, s.r.o. (IČO 25536591, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.