Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Politických vězňů 934, Praha, Hlavní město Praha

Společnost PALEOLOG s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu služeb.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Praha 1, Politických vězňů 934/15, 110 00
Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 602 625 187, nebo e-mailem na adresu paleologru@volny.cz
Kontaktní osoba: pan Lazutkin Evgeny
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE:
Výborná znalost ruského jazyka, gruzínského jazyka, anglického jazyka, perspektivní kontakty.

Kontakt

PALEOLOG s.r.o.Kontaktní osoba:
Evgeny Lazutkin   +420 602 625 187

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PALEOLOG s.r.o. (IČO 25625471), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.