Produktový specialista - lékařské přístroje pro soukromý sektor

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Beauty Pro s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu: celá ČR + z domova
Při zájmu o prac. pozici zašlete životopis a fotografii na email frank@bp-medical.cz

Nástup možný ihned. Pozice produktového specialisty/specialistky pro prezentaci a prodej lékařských přístrojů pro dermatology, kliniky plastické chirurgie, gynekologie a jiná nestátní zdravotnická zařízení.

Kontakt

Beauty Pro s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Martin Frank  

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Beauty Pro s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Beauty Pro s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.