Marketing analyst

Inzerát z úřadu práce
Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Future Recruitment s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU : PRAHA / KONTAKT : ROMANA ŠTĚPÁNOVÁ - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM - r.stepanova@futurerecruintment.cz
Náplní práce je tvorba nových a správa stávajících reportů, podpora při správě a kontrole dat a databází, příprava a realizace researchů, tvorba analýz a statistik. Očekáváme vynikající znalost MS Office (excel - funkce, kontingenční tabulky, propojování, makra), praxe min. 2 roky, AJ na velmi dobré úrovni, znalost automobilového trhu výhodou, analytické myšlení, organizační a koordinační schopnosti, prezentační dovednosti.
Své životopisy prosím zasílejte na e-mail: r.stepanova@futurerecruitment.cz

Kontakt

Future Recruitment s.r.o.Kontaktní osoba:
Romana Štěpánová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Future Recruitment s.r.o. (IČO 27580598), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.