Specialisté v oblasti strategie Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 60 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost HP Inc Czech Republic s. r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti strategie.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Roldán Jana, e-mail: jana.roldan@ibs-sro.com
Na této pozici budete spolupracovat se všemi EMEA zeměmi a regionálními obchodními pobočkami společnosti, a to především na rozvoji a zavádění obchodní strategie. Požadujeme schopnost analýzy trhu, indentifikace nových trendů a příležitostí včetně SOP. Dále požadujeme schopnost rychle řešit problémy, výborné komunikační/vyjednávací schopnosti a jednání na úrovni. Požadujeme praxi v oboru u nadnárodní společnosti, znalost fungování, strategie a vnitřních procesů společnosti HP Inc nutností, znalost anglického jazyka na profesní úrovni, další cizí jazyky, především znalost čínštiny výhodou.

Kontakt

HP Inc Czech Republic s. r.o.Kontaktní osoba:
Jana Roldán  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HP Inc Czech Republic s. r.o. (IČO 03208427), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.