Control engineer - transmission Praha

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Thámova 289, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Ricardo Prague s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

UCHAZEČI MUSÍ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS S PRŮVODNÍM DOPISEM NA E-MAIL: jana.cicmancova@ricardo.com.
Podrobný popis pracovní pozice společně s požadavky a nabídkou zaměstnavatele zveřejněné na webové adrese: http://ricardo.jobs.cz/pd/966904758?&brand=g2&exportRCM=16996643&trackingBrand=unknown&rps=186&ep=
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, příspěvek na životní pojištění, sportovní aktivity, kurzy angličtiny,...

Kontakt

Ricardo Prague s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Čičmancová, HR Assistant, Recruitment Officer   +420 221 729 500

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ricardo Prague s.r.o. (IČO 27160572), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.