Software engineer c++ Praha

Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bieblova 1227, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Esko-Graphics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Bieblova č.p. 1227/19, Praha
Kontakt: Fleischlingerová Gabriela, e-mail: gabriela.fleischlingerova@esko.com

Požadavky: anglický jazyk na komunikativní úrovni, programovací jazyk C++, znalost Q+ framework

Zaměstnanecké výhody: stravenky, 13. platů, bonus 8% vyplácen ročně

Kontakt

Esko-Graphics s.r.o.Kontaktní osoba:
Gabriela Fleischlingerová   +420 734 792 178

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Esko-Graphics s.r.o. (IČO 61678813), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.