Softwarový/á specialista/ka Cheb

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Janáčkova 1903, Cheb, Karlovarský

Společnost VESCONTROL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Janáčkova 1903/11, 350 02 Cheb nebo Home office. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba pružná, možnost práce z domova (není nutné, aby uchazeči byli z regionu, kde sídlí firma).
Vaší prací bude:
- realizace projektů po celém světě,
- tvorba aplikačních programů pro řídící systémy se specializací na turbosoustrojí,
- testování SW, provádění FAT a Loop testů rozvaděčů ŘS,
- uvádění ŘS do provozu u koncového zákazníka,
- úpravy a vedení technické dokumentace a podkladů k ŘS,
- školení obsluh ŘS.
Vhodný/á uchazeč/ka má:
- SŠ/VŠ vzdělání elektromechanického zaměření (automatizace),
- komunikativní znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou (technická),
znalost programování řídících systémů PLC (SIEMENS - STEP 7, WinCC, PCS 7, či jiné výhodou)
- zkušenosti s tvorbou SW, případně algoritmů (v oblasti turbosoustrojí výhodou),
- vyhláška 50 §6 (další paragrafy výhodou nikoliv podmínkou),
- řidičský průkaz sk. B,
- zájem o další vzdělávání a ochota sdílet zkušenosti s kolegy,
- profesionální vystupování, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost,
Nabízíme: zázemí úspěšné a zavedené české firmy, kvalitní technické vybavení, možnost seberealizace a osobního růstu ve firmě, příjemný pracovní kolektiv, odpovídající finanční ohodnocení, notebook a mobilní telefon i pro soukromé účely, benefity/prémie, příspěvek na dovolenou, 13. plat.
Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem.

Kontakt

VESCONTROL s.r.o.

Kontaktní osoba:
Karel Charšků   +420 736 477 988

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti VESCONTROL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost VESCONTROL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.