Tester Praha

Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolovská 270, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Simplity s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

První kontakt uchazeče emailem paní Marice Chládkové na hr@simplity.eu. Na pozici vyžadujeme doložitelnou minimálně 4-letou praxi z následujících oblastí: - SQL, - Oracle,- MS SQL server,- alespoň 1 rok zkušeností vývoje s nějakým ETL nástrojem,- zkušenosti s testováním softwaru (tester, test analyst, test inženýr)Dále požadujeme:- schopnost stanovit si priority, multi-tasking a operativně řešit nastalé situace,- analytické a logické myšlení,- proaktivní samostatnou práci, stejně tak schopnost pracovat v týmu,- komunikativní znalost anglického jazyka.
25 dní dovolené .Kvartální ohodnocení .Příspěvek na vzdělávání.Příspěvek na penzijní pojištění

Kontakt

Simplity s.r.o.Kontaktní osoba:
Marika Chládková, HR specialist   +420 544 266 489

Kontaktovat zaměstnavatele

Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Odeslat odpověď na inzerát" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost INET-SERVIS.CZ, s.r.o.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Simplity s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Simplity s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.