Tester Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 50 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolovská 270, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Simplity s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci.

Popis pracovní pozice

První kontakt uchazeče emailem paní Marice Chládkové na hr@simplity.eu. Na pozici vyžadujeme doložitelnou minimálně 4-letou praxi z následujících oblastí: - SQL, - Oracle,- MS SQL server,- alespoň 1 rok zkušeností vývoje s nějakým ETL nástrojem,- zkušenosti s testováním softwaru (tester, test analyst, test inženýr)Dále požadujeme:- schopnost stanovit si priority, multi-tasking a operativně řešit nastalé situace,- analytické a logické myšlení,- proaktivní samostatnou práci, stejně tak schopnost pracovat v týmu,- komunikativní znalost anglického jazyka.
25 dní dovolené .Kvartální ohodnocení .Příspěvek na vzdělávání.Příspěvek na penzijní pojištění

Kontakt

Simplity s.r.o.Kontaktní osoba:
Marika Chládková, HR specialist   +420 544 266 489

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Simplity s.r.o. (IČO 29044928), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.