Speciální pedagogové Psáry

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jílovská 138, Psáry, Středočeský

Společnost Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb hledá vhodného kandidáta na pozici Speciální pedagogové.

Popis pracovní pozice

VŠ magisterské, obor speciální pedagogika

Kontakt

Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služebKontaktní osoba:
Jitka Makrlíková   +420 241 940 609

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Domov Laguna Psáry, poskytovatel sociálních služeb (IČO 44685165), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.