Správci objektů - údržbáři Praha

Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kubelíkova 35, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Michal Kikalo hledá vhodného kandidáta na pozici Správci objektů.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce - Praha. Kontakt: Kikalo Michal, tel.: 606 373 122 od 8:00 - 20:00hod, e-mail: kikalo@seznam.cz.
Možnost i na DPČ a DPP.

Kontakt

Michal KikaloKontaktní osoba:
Michal Kikalo   +420 606 373 122

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Michal Kikalo (IČO 12590045), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.