Montér na montáž chladicích a mrazicích hal Praha

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Starochuchelská 17, Praha, Hlavní město Praha

Společnost SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb).

Popis pracovní pozice

Přijmeme montéry na montáž chladicích a mrazicích hal. Předpoklady: zkušenost s montážemi, manuální zručnost,
dobrá fyzická zdatnost. Práce venku. Výhoda: česká národnost, znalost německého a anglického jazyka, řidičský průkaz sk. B - E.
Práce na HPP, při montáži placené cestovní výdaje a diety.
Místo výkonu práce - Praha 5 a místa montáží v ČR, SR, občas i Německo.
Kontakt: job@smolakonstrukce.cz

Kontakt

SMOLA KONSTRUKCE s.r.o.Kontaktní osoba:
Vítězslava Zdráhalová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SMOLA KONSTRUKCE s.r.o. (IČO 45792119), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.