Projektanti ve stavebnictví Prostějov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Krapkova 1635, Prostějov, Olomoucký

Společnost Smart stavby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Stavební technici projektanti, konstruktéři.

Popis pracovní pozice

Nástup ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Studený tel.: 722 458 185 nebo e-mail kancelar@smartstavby.cz. Požadavky: požadujeme samostatnost a odborné znalosti pro projekci rodinných domů, . Hledáme projektanta/projektantku rodinných domů. Vhodné pro absolventy i jako přivýdělek. Nabízíme: možný zkrácený úvazek, pracovní doba dle dohody, stravenky, příspěvek na dojíždění, firemní telefon k soukromým účelům. Pracoviště: Krapkova 26, Prostějov