Strojvedoucí

Plat: 35 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost RETROLOK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: ČR

Vzdělání: minimálně vyučen v oboru - dopravním, stavebním, elektrotechnickém, strojním
Zdravotní a psychická způsobilost dle Zákonu o dráhách

Kontakt:
Řídká Eva Bc., tel.: 733627701, e-mail: skoleni@retrolok.com

Kontakt

RETROLOK s.r.o.Kontaktní osoba:
Bc. Eva Řídká   +420 733 627 701

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RETROLOK s.r.o. (IČO 24830275), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.