It system administrátor Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ukrajinská 728, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Farting plus s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Ukrajinská č.p. 728/2, Vršovice, 101 00 Praha 101
Prvotní kontakt emailem nebo telefonicky PO - PÁ 9:00 - 15:00hod.
Zájemci se dostaví ve dnech ÚT a ČT mezi 9:00 - 12:00hod na kontaktní adresu po telefonické domluvě.
Výborná znalost - ruského, ukrajinského a anglického jazyka, čtení a porozumění technickým specifikacím.
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání nebo vyšší odborné s trváním nejméně 3 roky, velmi dobré znalosti z oblasti informačních technologií, min. 2 roky zkušenosti, dobré komunikační schopnosti, analitické schopnosti, systémové myšlení.

Kontakt

Farting plus s.r.o.Kontaktní osoba:
Andrij Deyak   +420 774 277 530

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Farting plus s.r.o. (IČO 24743933), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.