Operations specialist engineer, ip Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Siemensova 2717, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Interoute Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Stodůlky, 155 00, Siemensova č.p. 2717/4
Kontakt: Bezděčná Petra, tel.: 731122598, e-mail: petra.bezdecna@interoute.com
Znalost anglického jazyka slovem i písmem na min. úrovni C1 v kombinaci s německým jazykem (B2) nebo francouzským jazykem (B2)
Požadavky:
o Minimálně 2 roky praxe v rámci operačního prostředí telekomunikací nebo velkého poskytovatele služeb. o Minimálně 2 roky praxe s technickou IP podporou. o Minimálně 1 rok zkušeností s nástroji Trouble Ticketing a s nástroji pro monitorování sítě. o Všeobecné znalosti norem z oblasti telekomunikací. o Vynikající schopnost diagnostikovat a řešit problémy. o Zkušený uživatel aplikací Microsoft Office. o Certifikace: CCNA / CCNP / JNCNA nebo rovnocenná kvalifikace. o Velmi dobrá znalost směrování IP v ISP prostředí. o Výborná dovednost obsluhy zařízení Cisco a IOS, Juniper and Junos. o Vynikající technické znalosti CE / CPE konfigurací. o Základní znalost unixových nástrojů. o Prokazatelné zkušenosti s OSS, např. SMARTS.
stravenky, 3 dny dovolené navíc, sick days, firemní akce, školení

Kontakt

Interoute Czech s.r.o.Kontaktní osoba:
Petra Bezděčná   +420 731 122 598

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Interoute Czech s.r.o. (IČO 26147653), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.